MECHATRONIK | OKOLICE ROSTOCK | Praca w międzynarodowym środowisku

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechatronik

Opis stanowiska:

  • Montaż naszych dźwigów morskich w kraju i za granicą
  • Pierwsze uruchomienie komponentów elektrycznych, elektronicznych i
    hydraulicznych
  • Instruktaż i szkolenie klientów w zakresie użytkowania naszych urządzeń
  • Konserwacja i serwisowanie naszych dźwigów morskich

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w zakresie mechatroniki maszyn
    rolniczych i budowlanych, mechatroniki, techniki sterowania lub elektrotechniki
  • Znajomość hydrauliki i elektrotechniki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
  • Wymagane doświadczenie w podobnej branży, minimum rok
  • Znajomość języków obcych: Angielski B1 – i/lub znajomość języka
    niemieckiego A2/B1
  • Chęć do nauki (możliwość kursu języka niemieckiego)
  • Biegła obsługa aplikacji MS Office
  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

Pracodawca niemiecki oferuje:

  • Pensja: od 45.000 rocznie, wyższe diety podczas pracy za granicą
  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy, Premie oraz dobrowolne
    świadczenia socjalne: premia świąteczna i urlopowa, dodatkowe płatności
  • Umowa na czas nieokreślony – 3 miesiące okresu próbnego
  • Możliwość uzyskania diet za wykonywaną pracę, diety zależą od kraju, w
    którym wykonywana jest praca
  • Czas pracy: na miejscu w firmie 38 godzin tygodniowo, podczas pracy za
    granicą do 10 godzin na dzień roboczy
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i zapewniona odzież robocza
  • Prawo do urlopu: 30 dni

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sara-personal.com bądź telefonicznie pod numerem: 0048 736 893 070

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Numer agencji (KRAZ):26870

Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). *

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SARA moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska i adresu email, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług SARA za pośrednictwem poczty email.